O FIRMIE

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw sprzętu AGD, urządzeń gazowych, chłodniczych i klimatyzacyjnych. Swoje usługi świadczymy dla klientów indywidualnych oraz firm. Zakres naszych usług obejmuje naprawy dokonywane na miejscu u Klienta oraz naprawy warsztatowe. Zasięg prowadzonej działalności obejmuje teren woj. lubelskiego. Dysponujemy pełnym i profesjonalnym zestawem urządzeń  i narzędzi specjalistycznych do zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług. Posiadamy:

  • stacje do napełnienia urządzeń chłodniczych i R600a,
  • zestaw do lutowania na twardo,
  • stacja do odzysku czynnika freonowego,
  • elektroniczny wykrywacz freonu,
  • elektroniczne wykrywacze gazów palnych,
  • sprzęt do wykonywania połączeń typu lookring.

Posiadamy trzy samochody umożliwiające technikom przemieszczanie się w rejonie wykonywanych usług. Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie przy ulicy Nowy Świat, jest to punkt znajdujący się w pasażu handlowym przy osiedlu mieszkaniowym jednej z centralnych dzielnic miasta z dojazdem oraz miejscami parkingowymi.

Dla zapewnienia jak najbardziej dogodnego kontaktu z Klientem posiadamy telefon stacjonarny z faxem oraz komputer ze stałym łączem internetowym. Technicy dokonujący napraw posiadają kwalifikacje i uprawnienia niezbędne dla wykonywania konserwacji i napraw urządzeń gazowych, elektrycznych, chłodniczych oraz grzewczych.

Posiadamy również zaplecze magazynowe z szeroką gamą części zamiennych, jak też i część warsztatową do wykonywania napraw sprzętu powierzonego przez klientów.

Dzięki naszym kwalifikacjom jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną i sprawną obsługę serwisową.